O nas

 Zespół weselny z wodzirejem ze Śląska

zapraszamy też na fanpage zespołu

https://www.facebook.com/zespolbiba/

Zajmujemy się oprawą muzyczną i prowadzeniem każdego zamówionego przez Państwa przyjęcia:

Dojeżdżamy do 200 km pod wskazany adres
    • wesela , rocznice ślubu , dancingi , zabawy ,
    • przyjęcia okolicznościowe,
    • festyny
    • zabawy i festyny dla dzieci
    • studniówki i inne.

 

Działamy głównie na terenie śląska ale także dojeżdżamy do 200 km pod wskazany adres. Posiadamy w swoim repertuarze ponad 700 utworów różnego gatunku – począwszy od lat 60-tych, a kończąc na muzyce współczesnej. Różnorodność wykonywanych  przez nas piosenek gwarantuje satysfakcję odbiorców niezależnie od wieku, trzymając się zasady DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO.

 

Atutem zespołu jest to, że gramy bez limitu godzin, czyli do ostatniego gościa. Całość dopełnia dobrej klasy sprzęt muzyczny i nagłaśniający.
Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje niezawodność i wysoką jakość dźwięku. Ponadto dysponujemy oświetleniem, które wprowadza dodatkowy klimat na każdej imprezie.

 

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i staramy się w 100% dopasować do upodobań klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami. Nie mamy sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

 

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dokładamy wszelkich starań, ażeby zabawa pozostała w pamięci bawiących się na długo jako szampańska od samego wejścia na salę aż do ostatniego gościa.